czwartek, 16 lipca 2009

WPJA and AGWPJA Membership


Miło nam wszystkich poinformować, że nasze zgłoszenie do elitarnego klubu fotografów WPJA oraz jego artystycznego cechu AGWPJA zostało przyjęte. Tym samym mamy prawo używać na naszych stronach logo i szyldów tych organizacji :)


Dla niezorientowanych - czym jest WPJA i AGWPJA? Krótki cytat ze strony www.wpja.comWPJA jest czołową, a zarazem pionierską organizacją w dziedzinie reportażu ślubnego. Stawia sobie za zadanie wspieranie i reprezentowanie najbardziej utalentowanych fotografów z całego świata w kwestiach technicznych, warsztatowych i marketingowych. Członkowie stowarzyszenia posiadają wysokie kwalifikacje, działają w oparciu o najwyższe standardy i wartości etyczne obowiązujące w branży oraz posiadają najwyższe zawodowe umiejętności. (...)

Stowarzyszenie Fotoreporterów Ślubnych (WPJA) to międzynarodowa organizacja członkowska, która reprezentuje zawodowych fotografów zajmujących się dokumentowaniem uroczystości ślubnych w stylu opartym na dyskrecji i naturalności. WPJA zostało powołane do życia w celu stania na straży najwyższych jakości w dziedzinie fotoreportażu ślubnego.


(...)


więcej można dowiedzieć się tutaj: WPJA


Wedding Photojournalist Association


Artistic Guild of the Wedding Photojurnalist AssociationNatomiast AG WPJA to:


Artystyczny Cech Stowarzyszenia Fotoreporterów Ślubnych (Artistic Guild of the WPJA – [AG]WPJA) jest organizacją skupiającą najlepszych fotografów ślubnych, którzy stanowią czołówkę branży fotografii ślubnej w dziedzinie artystycznej obróbki zdjęć. Głównym celem [AG]WPJA jest stworzenie platformy umożliwiającej naszym członkom upowszechnianie wśród nowożeńców artystycznego fotoreportażu ślubnego na najwyższym światowym poziomie.


:)


Pozostaje nam tylko wyrazić nadzieję, że członkostwo w tak elitarnym klubie będzie dla nas dodatkowym kopem do jeszcze bardziej wytężonej pracy! :) Łopaty w dłoń!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz